Установка і налаштування μTorrent в NT/XP/2000/2003/Vista/7/8/8.1/10


Що б швидко знаходити і качати з Інтернету великі файли існує програма під назвою utorrent.
Завантажити вже повністю налаштовану програму можна з сайту ЧКС, клікнувши на посилання скачати μTorrent

апустіть завантажений файл і виконайте інструкції наведені нижче, звертаючи увагу на виділення червоним кольором.


На цьому етап установки закінчено. Після чого автоматично запуститься uTorrent.

Версія, скачана з сервера КС поставляється 100% готової до роботи і ніяких налаштувань від користувача не вимагає.

Перш ніж показати Вам як користуватися програмою, ознайомтеся з азами:

Що таке Torrent і пірінгові мережі ?

uTorrent - це клієнтська програма, що працює в пиринговой (p2p) мережі по протоколу bittorrent.

Пірінгова мережа - спрощено це спільнота людей, які користуються програмою uTorrent і подібними їй.

bittorrent - це такий мережевий протокол для кооперативного обміну файлами через Інтернет. Файли передаються частинами, де кожен учасник, отримуючи (викачувавши) ці частини, в той же час віддає (роздає) їх іншим учасникам, що знижує залежність від кожного окремого учасника-джерела і забезпечує тим самим швидкодію. Детальніше про пірінгових мережах і цьому протоколі можна прочітайть в енциклопедії Wiki.

Що таке торрент - трекери і навіщо вони потрібні ?

Для роздачі, систематизації та класифікації даних існують тисячі сайтів, під загальною назвою торрент-трекера, на веб-сторінках яких можна легко знайти потрібну Вам інформацію, наприклад: комп'ютерні програми, фільми, музику, картинки, електронні книги та інші матеріали..

Головна функція трекера - це забезпечення взаємодії між учасниками пиринговой торрентс мережі.

Що таке роздача і навіщо потрібні torrent файли ?

Перш ніж будь-які дані потраплять в пірингову мережу і трекер зможе почати об'єднувати устастніков мережі, тобто одні учасники роздавати інформацію, а інші завантажувати, спочатку роздає потрібно створити роздачу, яка може об'єднувати групу файлів і папок. Роздачі функціонують за допомогою використання заздалегідь створених torrent файлів

torrent файли - це файли з розширенням .torrent, які містять інформацію про розповсюджуваних в роздачі файлах, їх частинах і адресах трекера.

Хто такі Піри та Сіди і як сприймати їх кількість ?

Піри (peers) - це учасники пиринговой торрент мережі, підключені до певної роздачі, тобто люди, які завантажили .torrent файл і завантажили його в програму uTorrent. Кількість бенкетів говорить тільки про популярність роздачі, але не гарантує швидку швидкість скачування, так як більша частина бенкетів ще не скачала всі файли роздачі.

Сиди (seeds) - це ініціатори роздачі або ті учасники, які вже повністю завантажили всі файли з роздачі і в даний час роздають ці файли іншим учасникам.

Чим більше на роздачі сидів, тим більше шансів що Ви зможете оперативно завантажити бажані дані.

Чому зручно користуватися саме uTorrent адаптованим для ЧКС ?

Набуваючи досвіду роботи, Ви самостійно зможете вивчити і порівняти веб-сайти торрент-трекера, які прийдуть Вам до смаку. Велика частка цих трекера перед скачуванням інформації швидше за все будуть вимагати від Вас реєстрацію, тому, для початку ми пропонуємо скористатися саме нашої адаптованою версією програми uTorrent, завдяки якій Ви не тільки смотеже уникнути початкової автоматичної настройки, ще програма допоможе Вам відшукати на десятках торрент-трекера , які не потребують реєстрації потрібну Вам інформацію

На малюнках нижче показано як швидко знайти бажану інформацію і шукати за допомогою uTorretn від ЧКС:Якщо Ви вирішите встановити стандартну версію uTorrent, можете звернутися до іншої статті, яка описує установку і настройку офіційною версією uTorrent клікнувши на посилання: Налаштування офіційного μTorrent.


Технічна підтримка
При виникненні підозри на неполадки в роботі мережі спочатку спробуйте перевантажити комп'ютер і якщо є, то обладнання яке забезпечує його роботу (роутер, медіаконвертер і т.д.).

Обов'язково перевірте, щоб ніяке програмне забезпечення не заважало комп'ютеру нормально працювати (наприклад брендмауери або антивірусні програми).

Якщо проблему усунути не вдається, то зателефонуйте за зручним для Вас телефону 050-46-626-33, 098-46-626-33, 073-46-626-33 і повідомте Вашу адресу підключення (місто, вулиця, будинок, кв.).
Контакти

Техпідтримка працює 7 днів на тиждень.


З понеділка по четвер з 8:00 до 19:00.
П'ятниця з 8:30 до 18:00.
Субота з 8:30 до 17:00.
Неділя з 8:30 до 16:30.

тел: (050) 46-626-33
тел: (098) 46-626-33
тел: (073) 46-626-33

E-mail: info@chuguev.net