Опис і правила користування хостингом ЧКC

Опис

Компанія ЧКС пропонує своїм абонентам послуги інтернет хостингу


Дисковий простір 100Мб
FTP аккаунт 2шт.
Поштові ящики 5шт.
Доменне ім'я типу сайт.chuguev.net Безкоштовно
База даних 1
Користувач бази даних 1
Трафік Не обмежений
Системна пам'ять 128Мб
Своє доменне ім'я 1 грн/міс
Додатково 100Мб дискового простору * 5 грн/міс
Резервне копіювання 6-1-1**

*максимум можливо отримати 500 Мб дискового простору

**6 щоденних копій, 1 тижнева і 1 місячна

Правила хостингу

При використанні хостингу (далі по тексту - Послуги) забороняється:
 • Обмежувати доступ інших користувачів і / або перешкоджати іншим користувачам використовувати Інтернет.

 • Доменне ім'я власника сайту і ім'я його фізичного сервера не повинні виступати в якості відправника, посередника та / або бути посиланням в електронних повідомленнях та / або електронній пошті таких розсилок незалежно від того, через які сервери проводиться така розсилка. Крім цього, забороняється несанкціонована розсилка в середовищах SMS, ICQ, IRC і т.п. з використанням в тій чи іншій формі Послуг.

 • Розсилати понад 300 листів за 1 годину часу.

 • Опублікувати або передавати за допомогою Послуг будь-яку інформацію, поширення якої прямо чи опосередковано суперечить законодавству України та/або Міжнародному праву.

 • Розміщувати на сервісі порнографічні матеріали, в тому числі банери, що ведуть на інші сайти з таким вмістом. За порушення даного пункту аккаунт відключається без попередження

 • Опублікувати або передавати за допомогою Послуг будь-яку інформацію та/або програмне забезпечення, яке містить в собі комп'ютерні віруси або інші шкідливі компоненти.

 • Використовувати Послуги для перешкоджання нормального функціонування комп'ютерних систем ЧКС і/або його клієнтів, сканування та інших деструктивних дій як по відношенню до комп'ютерних систем ЧКС, так і по відношенню до інших мереж і систем Інтернет.

 • Використовувати Послуги для незаконного/неавторизованого доступу до комп'ютерних систем та мереж, як ЧКС, так і доступних через Інтернет комп'ютерних систем та мереж третіх осіб.

 • Відсилати, публікувати, передавати, відтворювати або поширювати за допомогою Послуг будь-яким способом отримане програмне забезпечення або інші матеріали, повністю або частково захищені авторськими або іншими правами, без дозволу власника.

 • Використовувати особисті або надані інформаційні ресурси (поштові скриньки, адреси електронної пошти, сторінки WWW тощо) в якості контактних координат при здійсненні будь-якої з викладених вище дій, незалежно від того, з якої точки мережі були здійснені ці дії.

 • Ініціювати процеси на сервері, які займають більше ніж 128Мб оперативної пам'яті або більше 5% всіх доступних системних ресурсів за будь-який період часу.

 • Ініціювати процеси на сервері, які займають більше 20 секунд процесорного часу сервера.

 • Запускати на сервері резидентні програми, демони, chat-програми, проксі-сервер або програми, які працюють по протоколу IRC та/або Jabber.

 • Використовувати хостинг в якості транзитного проксі-сервера із середовища UA-IX в глобальне світове середовище і навпаки.

 • Адміністрація ЧКС залишає за собою право відмовити в перевезенні або видалити будь-яку інформацію або матеріали, які порушують ці Правила, чинне законодавство України, загальноприйняті і міжнародні норми про етикет Інтернету.


Технічна підтримка
При виникненні підозри на неполадки в роботі мережі спочатку спробуйте перевантажити комп'ютер і якщо є, то обладнання яке забезпечує його роботу (роутер, медіаконвертер і т.д.).

Обов'язково перевірте, щоб ніяке програмне забезпечення не заважало комп'ютеру нормально працювати (наприклад брендмауери або антивірусні програми).

Если проблему устранить не удается, то позвоните по удобному для Вас телефону 057-46-626-33, 050-46-626-33, 098-46-626-33, 073-46-626-33 и сообщите Ваш адрес подключения (город, улица, дом, кв.).
Контакти

Техпідтримка працює 7 днів на тиждень.


З понеділка по четвер з 8:00 до 19:00.
П'ятниця з 8:30 до 18:00.
Субота з 8:30 до 17:00.
Неділя з 8:30 до 16:30.

тел: (057) 46-626-33
тел: (050) 46-626-33
тел: (098) 46-626-33
тел: (073) 46-626-33

E-mail: info@chuguev.net