Тенденції еволюції всесвітньої мережі Інтернет визначають дедалі надійніші та швидкісніші методи доступу, а з огляду на необхідність безперебійної роботи в мережі в умовах можливих блекаутів, наша компанія рада запропонувати своїм абонентам багатоквартирних будинків можливість під'єднатися до мережі за технологією PON.


Що таке PON:

PON (Passive Optical Network) - сучасна технологія високошвидкісного передавання даних оптоволоконними лініями зв'язку. Абонент одразу ж підключається до оптичного кабелю. При цьому на ділянці від обладнання провайдера до споживача немає пристроїв, які постійно потребують електроенергії, що робить мережу надійною і простою в обслуговуванні.


Переваги оптичного підключення:

  1. Незалежність від централізованого електроживлення. Для роботи Інтернету достатньо, щоб живлення було у квартирі. За наявності повербанка доступ до Інтернету буде завжди! Що вже оцінили наші абоненти приватного сектора.
  2. Під час підключення використовується оптоволоконний кабель. Він відрізняється від "крученої пари" відсутністю металевих частин, тому йому не страшна гроза, електромагнітні наведення і він не цікавий маргіналам. Сигнал по оптоволокну передається без втрат і завжди стабільний.
  3. Технологія дає змогу кожному абоненту мати гарантований доступ до Інтернету зі швидкістю до 1 гігабіта на секунду. Це важливо, оскільки інтернет-технології постійно розвиваються, а потреби користувачів тільки зростають. Таким чином, гігабітна швидкість у найближчі роки може стати новою стандартною швидкістю, так само як сьогоднішні 100 Мбіт/с.
  4. Кожному абоненту надається індивідуальний канал зв'язку, який забезпечує безперервне з'єднання від центрального обладнання до домашнього. Немає жодних вузлів, які могли б негативно позначитися на якості зв'язку.
  5. При PON підключенні абонент отримує компактний абонентський термінал, який менший за домашній wifi роутер.

Схема підключення:

Технологія PON (Passive Optical Network) передбачає застосування оптоволоконного кабелю на всьому протязі від провайдера до абонента. Компоненти мережі є пасивним обладнанням, що значно знижує ймовірність збоїв у роботі. Ця система не залежить від електроживлення, забезпечуючи стабільне з'єднання з високою швидкістю передачі даних.

Нижче наведено схему мережі на стороні абонента:

Схема мережі на стороні абонента

Таким чином, оптоволокно підводиться безпосередньо у Вашу квартиру. Якщо, роблячи ремонт, Ви заклали в стіну "виту пару", можна не перетягувати кабель, а встановити абонентський термінал у тамбурі, куди виведено розводку з квартири.

Для перетворення оптичного сигналу в електричний, який потім передається по кручений парі, необхідний абонентський термінал. Після цього з'єднання встановлюється так само, як зазвичай: кабель під'єднується до роутера або комп'ютера.

У разі відключення електрики, живити обладнання можна від вашого інвертора, генератора або повербанка + спеціальний перетворювач (USB -> 12В, USB -> 9В залежно від вашого обладнання). Що дасть можливість користуватися широкосмуговим доступом до мережі незалежно від обставин.


Чому це важливо для нас?:

Наразі ми тільки почали впровадження технології для багатоквартирних будинків. Ми ретельно аналізуємо відгук і збираємо зворотний зв'язок, збираючись у майбутньому розширити кількість підключених за цим методом населених пунктів.

Впровадження технології PON надає провайдерам можливість збільшити надійність систем, забезпечити стабільне з'єднання і знизити витрати на модернізацію мережі. Таким чином, від переходу до цієї технології виграють як абоненти, так і постачальники послуг.

Ми цінуємо комфорт і задоволеність наших абонентів, тож сподіваємось, що ви оціните переваги та приєднаєтесь до числа абонентів, підключених до оптоволоконної мережі до квартири.


Технічна підтримка
При виникненні підозри на неполадки в роботі мережі спочатку спробуйте перевантажити комп'ютер і якщо є, то обладнання яке забезпечує його роботу (роутер, медіаконвертер і т.д.).

Обов'язково перевірте, щоб ніяке програмне забезпечення не заважало комп'ютеру нормально працювати (наприклад брендмауери або антивірусні програми).

Якщо проблему усунути не вдається, то зателефонуйте за зручним для Вас телефону 050-46-626-33, 098-46-626-33, 073-46-626-33 і повідомте Вашу адресу підключення (місто, вулиця, будинок, кв.).
Контакти

Техпідтримка працює 7 днів на тиждень.


З понеділка по четвер з 8:00 до 19:00.
П'ятниця з 8:30 до 18:00.
Субота з 8:30 до 17:00.
Неділя з 8:30 до 16:30.

тел: (050) 46-626-33
тел: (098) 46-626-33
тел: (073) 46-626-33

E-mail: info@chuguev.net